Konkurs dla seniorów – jak wyglądała „Praca dawniej”?

konkurs-praca-dawniej-v7-942x628

Rusza organizowany przez portal Aplikuj.pl konkurs dla osób w wieku 60+, w którym mogą nie tylko wygrać cenne nagrody, ale i pokazać, jak wyglądała rzeczywistość w różnych zawodach przed laty! Zadaniem konkursowym jest przesłanie starych fotografii związane z wykonywanym zawodem.

Pokażmy młodemu pokoleniu, jak się pracowało kiedyś! Jeżeli jesteś osobą w wieku 60 lat lub więcej i masz w swoich szufladach stare zdjęcia z zakładów pracy, to skorzystaj z okazji podzielenia się wspomnieniami. Praca przy starym, wielkim monitorze? Maszyny do pisania, których dziś nie spotyka się już w biurach? Pierwsza infolinia na aparatach telefonicznych?

Wyślij maksymalnie 3 zdjęcia i zmierz się z innymi w konkursie, w którym można wygrać telefony komórkowe, gadżety i kursy komputerowe (od strefakursow.pl) oraz książki.

Zdjęcia i krótki opis należy nadsyłać w formie cyfrowej (skan, zdjęcie) poprzez wypełnienie formularza: http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie

Zgłoszenie można wypełnić osobiście lub z pomocą innej osoby. Czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu trwa do 11 września 2020.

Regulamin i szczegóły projektu można znaleźć na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.