Targi Seniora *** 27-28 września 2019 *** Kraków

 

senior

 

Targi przepełnione pasją i energią, czyli ponad stu wystawców z ofertami adresowanymi do seniorów, liczne bezpłatne badania medyczne oraz koncerty, warsztaty, wystawy, spektakle teatralne i prelekcje. A wszystko w jednym miejscu i czasie.

„Dodajemy energii” – pod takim hasłem odbędzie się 3. edycja Targów Seniora w Expo Kraków. Wydarzenie od początku prezentuje najnowsze trendy, produkty i usługi dla osób dojrzałych. Są to targi pełne energii, entuzjazmu i pasji, które wyzwala niezwykle atrakcyjny program towarzyszący – koncerty, warsztaty, pokazy, spektakle teatralne, prelekcje podróżnicze i naukowe.

Dla uczestników to okazja do skorzystania z kompleksowych, bezpłatnych badań (wzroku, słuchu, ortopedycznych, HCV, USG, itp.). Na miejscu można wypróbować oferowane produkty, nowości rynkowe i „na własnej skórze” przekonać się o ich zaletach. Albo pozwolić sobie na czas relaksu i zabawy.

Całość dopełnia moc nagród do wygrania w konkursach – wycieczki krajowe i zagraniczne, pobyty w sanatoriach, bony na usługi rehabilitacyjne, bilety do teatrów i muzeów oraz pakiety kosmetyków i suplementów diety.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku nie zabraknie spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Dotychczas na scenie pojawili się m.in. Halina Kunicka, Katarzyna Gartner, Anna Dymna, o. Leon Knabit, ks. Adam Boniecki, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, a w tym roku swoją obecność zapowiedział już Tadeusz Woźniak.
Poza główną sceną przez dwa dni targów odbywać się będą prelekcje i pokazy w strefie warsztatowej. Powstaną też strefy tematyczne: turystyczna, rehabilitacji oraz samorządowa z ofertami instytucji kulturalnych i jednostek społecznych.

Targi Seniora w Expo Kraków
III Targi Seniora odbędą się w dniach od 27 do 28 września 2019 r. (godz. 10-17) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Wstęp wolny.

Tel. 733 610 150, 12 651 90 64

e-mail: lobaza@targi.krakow.pl
www.targiseniora.krakow.pl