Miesięczne archiwum: 2018

„Alicja w Krainie Czarów” w Osieku – 15.02.2018 r. **Wstęp wolny**

15 lutego o godzinie 10.00 w sali WDK w Osieku odbędzie się przestawienie „Alicja w Krainie Czarów”.  Teatr Blaszany Bębenek zabierze nas w podróż po bajkowej krainie w pogoni za białym królikiem. Spotkamy mnóstwo szalonych postaci i dowiemy się, jak rozwijać swoją wyobraźnię.

Nie masz pomysłu jak ciekawie spędzić ferie z  dzieckiem? Kolorowe stroje, wesołe piosenki i profesjonalni aktorzy przeniosą nas na chwilę do innego świata.

Wstęp wolny – zapraszamy wszystkie dzieci z gminy Osiek na spektakl.

Źródło zdjęcia: blaszanybebenek.pl/przedstawienia/alicja-w-krainie-czarow/

Spotkanie informacyjne „LSR w 2018

Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia zaprasza na spotkanie w ramach Kampanii informacyjnej na temat naborów planowanych w bieżącym roku „LSR w 2018″,

które odbędzie się 7 lutego (środa) 2018 roku w Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku, ul. Główna 94. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje nt. zaplanowanych naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach PROW na lata 2014-2020 oraz naborów wniosków o dofinansowanie w ramach PO „RiM” na lata 2014-2020, wraz z niezbędną dokumentacją konkursową.

Na spotkanie zapraszamy potencjalnych wnioskodawców, a zwłaszcza osoby tworzące miejsca pracy oraz przedstawicieli grup defaworyzowanych (w tym rybaków).

 

Link do ogłoszenia znajduje się na stronie:
http://dolinakarpia.org/artykul/257/spotkanie-informacyjne-lsr-w-2018