Miesięczne archiwum: 2017

Ferie zimowe z GCKCiS w Osieku! Dodatkowe informacje!

Znamy już repertuar kina Planet Cinema na luty. Pojedziemy na film „Ostatni smok świata” (7.02.2017). Wyruszymy nieco wcześniej: o godzinie 9.00 z Osieka i ok. 9.10. z Głębowic. Planowany powrót ok. 12.30.

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych na zajęcia w ramach ferii zimowych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa w Osieku. Zajęcia odbywać się będą w dniach 1.02., 2.02., 7.02., 8.02., 9.02. Zaplanowaliśmy 3 wyjazdy: 2 lutego wyjazd na spektakl Koziołek Matołek do bielskiego teatru Banialuka oraz figloparku Jupijupijaj; 7 lutego zobaczymy film animowany „Ostatni smok świata” w Planet Cinema w Oświęcimiu a 9 lutego odbędziemy podróż do Krainy Bajek w zatorskim Parku Św. Mikołaja, gdzie czekają na nas liczne atrakcje od pokazu magicznych sztuczek na żywo po szaloną zabawę na łyżwach z instruktorem. Z kolei na zajęciach świetlicowych, 1 i 8 lutego w godzinach od 10.00 do 12.00, postaramy się poznać podstawy rysunku, będziemy składać origami, pogramy w gry planszowe i pobawimy się w różne gry ruchowe.

Zapisy w Bibliotece Publicznej w Osieku. (budynek Urzędu Gminy, II piętro, p. 10) i świetlicy w Głębowicach (u p. Blarowskiej).

Plakat z programem znajduje się poniżej oraz linki z poszczególnymi regulaminami wycieczek.

regulamin-kraina-bajek regulamin-bielsko