Miesięczne archiwum: 2013

Na wigilijnych stołach

wigilijnePanie z Koła Gospodyń Wiejskich w Głębowicach zdobyły główną nagrodę GRAND PRIX XIV Konkursu Potraw Regionalnych Stół wigilijny Inwałd 2013r. W konkursie wzięło udział 18 kół należących do Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich w Andrychowie.
Na wigilijnych stołach
W sobotni wieczór 7 grudnia  można było poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Wigilia oraz Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas i wyjątkowe są też spotkania organizowane przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie w Sali Wiedeńskiej i Ogrodzie Zimowym Parkhotelu Łysoń w Inwałdzie. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Andrychowie wspólnie z licznym gronem przyjaciół zorganizowało XIV Konkurs Potraw Regionalnych Stół Wigilijny 2013. Do tegorocznej konkursowej prezentacji, której celem była popularyzacja potraw regionalnych oraz podtrzymywanie tradycji, przystąpiło 16 Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu wadowickiego i 2koła z oświęcimskiego.
Czytaj dalej

Mikołajki

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Osieku we współpracy z Przedszkolem Publicznym zaprasza dzieci w wieku 3 – 6 lat na Spotkanie Mikołajkowe w dniu 6 grudnia o godzinie10:30 na Sali WDK w Osieku.
W programie: przedstawienie teatralne i spotkanie z Mikołajem. Wszystkie dzieci obecne na spotkaniu otrzymają paczki ze słodyczami.